יזמות עסקית לנשים – פרסום עסק חינם באמצעות הכוח הנשי

Yossef Vanunu
27 ספטמבר 2022
יזמות עסקית לנשים – פרסום עסק חינם באמצעות הכוח הנשי

יזמות עסקית לנשים היא נישה שרק צומחת בשנים האחרונות. בזכות העלייה בכמות נשות העסקים בארץ ובעולם, נולד הרצון לשתף כוחות ולבנות מערך של יזמות שפועלות למען יזמות ויחד עם יזמות.

יזמות עסקית לנשים היא גם שיטה מצוינת של פרסום עסק חינם וגם מסייעת לחזק ולעודד את המערך היזמי הנשי להמשיך ולבלוט במגזר העסקי.

אם אתן נשים שמחפשות להתברג בתעשייה, ליצור עוד קשרים ולהרחיב את הנישה בכדי לעודד נשים נוספות להצטרף לדרך היזמית, קיימות מספר שיטות שכדאי לכן להכיר.

קבוצות נטוורקינג ייעודיות

קבוצות נטוורקינג הן קבוצות שבהן אנשי עסקים נפגשים במטרה ליצור קשרים ושיתופי פעולה, כמו גם לעשות עסקים. זוהי שיטה מעולה של פרסום עסק חינם שתמיד מצליחה, שכן אותם אנשי עסקים גם הופכים למעין שגרירים של בית העסק שלכם, שמעריכים את השירותים והמוצרים שלכם ומעוניינים לסייע לכם לעשות כסף, כדי שתוכלו לתגמל אותם בהתאם בבוא העת.

קבוצות נטוורקינג ששמות למטרה יזמות עסקית לנשים לרוב כוללות נשים בלבד. הן עורכות כמספר שעות, וכיום מתקיימות גם באופן פרונטלי וגם במערכי וידאו, לרבות זום. במהלך המפגש, הנשים משוחחות ומספרות על בית העסק שלהן, כאשר לרוב יש דגש על חברת קבוצה ספציפית. חברת הקבוצה תערוך מצגת שתספר על פן ספציפי בבית העסק שלה ותסייע להעשיר את יתר חברות הקבוצה, כמו גם לעודד אותן לעשות עמה עסקים. רוב הפעמים המפגשים כוללים כיבוד ולעיתים, מצריכים גם עשיית מינוי והתחייבות לכמות מסוימת של מפגשים, כמו גם לתנאים נוספים המשתנים מקבוצה לקבוצה.

קיימות שפע של קבוצות נטוורקינג המתמקדות בנשים שניתן למצוא בפייסבוק, דרך הרשות המקומית או על ידי בירור ספציפי ברשת.

יזמות עסקית לנשים ברשתות החברתיות

יזמות עסקית לנשים כיום שואגת בעיקר ברשתות החברתיות. קיימות אינספור קבוצות וקהילות שמעודדות יזמיות בארץ ובעולם לפרוץ קדימה ולטפס אל פסגת ההצלחה.

הקבוצות מתמקדות ביצירה של קשרים, שיתופי פעולה ויוזמות, ואף לעיתים מספקות טיפים מתוך ניסיון אישי.

קורס יזמות

קורסים בתחום היזמות הם חיוניים ואף הכרחיים עבור כל יזם ויזמית. הם תורמים שפע כלים המסייעים לנהל את העסק יותר בקלות, ללמוד כיצד להביא כל עסק להצלחה ואף כיצד לייסד עסקים חדשים ולהאציל סמכויות כיאות. רוב הקורסים אף כוללים תכנים בתחומי ניהול הפיננסים, השיווק ופיתוח התוכנית העסקית.

קורס יזמות עסקית לנשים אף מתמקד בהעצמת האישה, ומהווה צוהר לנשים רבות להצליח ולייצר קשרים הדוקים עם נשים שיכולים גם להפוך לשיתופי פעולה ושותפויות בעסקים עתידיים. כאשר בידיי שתיכן הידע הנדרש לפיתוח עסקי, הסיכויים גבוהים יותר שתצליחו למנף את העסק ואף לייסד עסקים נוספים יחד.

כיום, עדיין אין הרבה קורסים בתחום היזמות שנועדו לנשים בלבד, אך כדאי ואף מומלץ לשקול ולפנות גם אל קורס המיועד לשני המינים, שכן הוא פותח את הדלת לייתר שיתופי פעולה הן עם גברים והן עם נשים, ועל ידי כך לקדם את מטרת העל של יזמות עסקית לנשים – לבנות מערך של יזמות שפועל למען יזמות ויחד עם יזמות.

אהבתם את המאמר? שתפו עם חברים!
newsletter
הירשמו לניוזלטר שלנו הירשמו לניוזלטר שלנו

    whatsapp ייעוץ בוואטסאפ