7 עסקים שאפשר לפתוח מהבית

מערכת ECS
27 מאי 2021
7 עסקים שאפשר לפתוח מהבית

לעבודה מהבית יש שפע של יתרונות – זה חוסך בהוצאות, זה נוח, וזה כולל לוח זמנים גמיש יותר מניהול עסק ממשרד או כל לוקיישן חיצוני, ובינינו: מי לא היה רוצה לעשות כסף בפיג'מה?
אולם למרות היתרונות המפתים, חשוב לדעת שניהול עסק מהבית, כרוך מטבע הדברים, במידה מסוימת של חוסר ודאות כלכלית, שהוא מנת חלקו של כל עסק עצמאי בתחילת דרכו. 

יחד עם זאת, הקמת עסק מהבית היא החלום הרטוב של הרבה יזמים ויזמיות בישראל. לכן למרות שהקמת עסק ביתי עלולה להתברר כמשימה מאתגרת, את המדריך שלפניכם בחרנו להקדיש לרשימת רעיונות ובה 7 עסקים שאפשר לפתוח מהבית ולהצליח בהם.

יש לנו אפשרות לעזור לך למצוא רעיון לעסק רווחי ויציב שניתן לפתוח מהבית, בלחיצה כאן נעביר אותך להדרכה ללא עלות!

מה פוטנציאל הרווח של עסקים שאפשר לפתוח מהבית?

עסק מהבית לא חייב להיות עסק צדדי, ויכול בהחלט להפוך גם לעסק עצמאי משגשג שפועל בהיקף מלא, אם עושים זאת נכון. הדבר החשוב למי שמחפש רעיונות לעסקים שאפשר לפתוח מהבית, הוא לבחור את סוג העסק שנכון לו לעסוק בו מהבית. 

עסקים אפשר לפתוח מהבית – למי זה מתאים?

פתיחת עסק מהבית היא דרך מצוינת ונכונה לעבודה עבור הרבה אנשים. אולם לא כל עסק מתאים לעבודה בין 4 קירות במתחם המחייה שלכם, ולכן חשוב מאוד להתאים את העסק לאופי הבית, ולרצונות האישיים שלכם, כפי שנסביר בשורות הבאות.

עסקים שאפשר לפתוח מהבית – מצעד הרעיונות

ישנו מגוון רחב ביותר של סוגי עסקים שאפשר לפתוח מהבית ולהתפרנס מהם נהדר. בשורות הבאות ליקטנו לטובתכם את הטרדנים הלוהטים ביותר בשנים האחרונות:

דרופשיפינג:

אחד הטרנדים המעניינים ביותר כיום בעולם הדיגיטל הוא הדרופשיפינג. דרופשיפינג הוא למעשה מסחר דיגיטלי, שנעשה באמצעות קנייה מוצרים בכמות גדולה, ומכירתם בצורה פרטנית ללקוחות. כיום יש תורה שלמה של דרופשיפינג, אותו אפשר לבצע גם בעזרת ענקיות כמו אמזון, בכל הנוגע לאחסון ושילוח. שווה מאוד להבין בתחום ולייצר הכנסה שהיא יחסית פאסיבית. הדרך השנייה בה אפשר לייצר כסף היא באמצעות מכירת כלי בית או אומנות ביתית, באמצעות אתר די פשוט, או הכלים שיש ברשתות החברתיות.

פיתוח ומכירת מוצרי ידע:

אנשים שיש להם ידע ספציפי או ידע רב בתחום מסוים, יכולים בהחלט לפתוח קורס אונליין מהבית. יש כיום הרבה ביקוש להשכלה או הכשרה, בתחומים רבים ומגוונים, וזה בהחלט משהו שפונה לקהל רחב במיוחד. 

כתיבת תוכן:
כיום, יש ביקוש עצום לתוכן דיגיטלי וזה מאפשר לכותבים, אנשי מדיה חברתית (סושיאל), קופירייטרים ושאר אושיות רשת עם כישרון כתיבה, לעבוד בכתיבה מהבית, ולייצר בסיס לקוחות נאמן ומקור פרנסה לא רע בכלל.

תמלול, תרגום ומה שביניהם:

עבודה נוספת לה יש ביקוש רב היא עבודת התרגום והתמלול. אם אתם יודעים לדבר ולכתוב יותר משפה אחת, תדעו שיש הרבה מאוד אנשים שמוכנים לשלם לכם על כך. יש הרבה מאוד טקסטים שעוברים מהארץ לחו"ל, וככל שהשפה היא אקזוטית יותר, התשלום הוא גדול יותר. מבחינת תמלול, יש המון תכתיבי בית משפט וסדרות טלוויזיה שצריכות תמלול, ולכן, תוכלו למצוא את עצמכם גם נהנים, גם עושים עבודה שנראית לכם קלה, וגם באים על שכרכם.

שירותי נדל"ן:

אחת העבודות שהדלת אליהן פתוחה עבור מרבית האנשים היא עבודה בתחום הנדל"ן. הנדל"ן בארץ פורח ויש אין ספור נכסים למכירה ולהשכרה. אנשים יכולים ללמוד את השוק מהבית, לייצר קשרים ולעבוד כמתווכים, כמעט מבלי לצאת מהבית. העבודה הזו מצריכה לימודים קצרים והוצאת תעודה, וחשוב להבין שלייצר עסקאות זה סיפור לא פשוט. עם זאת, כל עסקה תכניס הרבה מאוד כסף, וקל מאוד להישאב לעולם הזה, כדי לספק גם לעצמכם דירות שוות.

שיווק שותפים:

כאשר מדברים על 7 עסקים שאפשר לפתוח מהבית, גולת הכותרת היא שיווק שותפים. שיווק שותפים זוהי עבודה שאם מצליחים להצטיין בה, הכסף מגיע בצורה פאסיבית. יש לעבוד תחילה בצורה מאוד אינטנסיבית, לפתוח אתרים ובלוגים, להטמיע קישורים ולייצר קהילות. עם זאת, בסופו של דבר, כאשר מצליחים, רואים כי ההכנסות גדלות בצורה מאוד משמעותית.

בשורה התחתונה

אנשים רבים חולמים על עבודה מהבית, וכיום זה יותר אפשרי מתמיד. יש הרבה אפשרויות של עבודות בהן ניתן לעבוד מהבית, ולכן שווה לבחון את כל האפשרויות ולעסוק בתחומים הללו כעיסוק מרכזי, או אפילו כעיסוק צדדי.

 

אהבתם את המאמר? שתפו עם חברים!
newsletter
הירשמו לניוזלטר שלנו הירשמו לניוזלטר שלנו

    whatsapp ייעוץ בוואטסאפ